Брейн-ринг з англійської мови

20 березня (у рамках тижня циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки) у нашому коледжі було проведено брейн-ринг з англійської мови за участю студентів 11 та 12 груп спеціальності '' Прикладна математика '' під керівництвом викладача англійської мови Суковатої Д.І.

ДО ДНЯ ПОЕЗІЇ

Студенти юридичного відділення Івано-Франківського коледжу взяли участь у творчій зустрічі з письменницею і поетесою Ією Ходорівською. Ія Ходорівська - цікава людина, активна учасниця фестивалю Української культури як за кордоном, так і в Україні, член Української Асоціації Письменників. Зустріч пройшла в затишній та дружній атмосфері. Всі твори письменниці пронизані вічною таємницею пристрасті, кохання та жіночності.

ГЕНІЙ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ (заходи у рамках тижня циклової комісії загальноосвітньої підготовки)

У  рамках тижня циклової комісії загальноосвітньої підготовки  студенти мали змогу поринути у світ Шевченківського слова. З 12.03 по 16.03 кожен день був насичений цікавими заходами та подіями. Оскільки 9 березня -  День народження Тараса Шевченка , то тиждень був проведений у рамках відзначення Шевченківських днів.

Чемпіонат з судоку

14 березня 2018 р. у Міжнародний день числа пі відбувся Третій відкритий чемпіонат факультету математики та інформатики з судоку. У чемпіонаті взяли участь 58 учасників. Учасникам було запропоновано впродовж 75 хвилин розв’язати 5 завдань, серед яких три класичних судоку, одне – кілер-судоку та одне калкудоку. Ознайомитись із завданнями чемпіонату можна тут.

І знову до тебе, Тарасе…

Про Тараса Шевченка написано і переписано дуже і дуже багато. Духовно він був, є і буде з нами допоки жива Україна, а вона, як великий Кобзар, – безсмертні. Тарас Шевченко живе серед нас і сьогодні. Разом з нами він сперечається, мітингує, бореться, допомагає становленню держави, її неподільності. Його слово, палке і гнівне, щедре і ласкаве, добре і войовниче, завжди з нами, як провідна зоря.

І етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки

15 лютого 2018 року  був проведений  І етап Всеукраїнської  олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів І-ІІІ курсів Івано-Франківського коледжу ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

Сторінки