Відчули красу таланту

21 вересня в Івано-Франківському коледжі ДВНЗ ПНУ відбулась презентація книги «Дівчинка на кулі» місцевої письменниці Ольги Слоньовської. Ця непересічна жінка є авторкою понад 50 книг, з яких 7 поетичних, дві художньо-документальні, також у її доробку є  романи «Дівчинка на кулі» (2012) та  «Упольоване покоління» (2016). Народилася Ольга Слоньовська в селі Ценява на Коломийщині.

Міжнародна науково-практична конференція «Карпати - Аппалачі»

19 вересня в гірському містечку Яремче розпочалась III Міжнародна науково-практична конференція «Карпати - Аппалачі». У ній взяли участь викладачі та студенти Івано-Франківського коледжу ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника». Науковим дослідженням поділився директор Юрій Москаленко, а також виступили викладачі коледжу: Наталія Процишин, Сергій Сидорів, Роман Познанський та інші.

До уваги першокурсників! Розподіл на навчальні групи

Адміністрація Івано-Франківського коледжу ДВНЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника" пропонує студентам першого курсу ознайомитися з розподілом на навчальні групи:

- спеціальність "Дошкільна освіта" (групи ДО-11, ДО-12, ДО-13, ДО-14)

Увага!! Списки рекомендованих до поселення в гуртожитки

До уваги студентів Івано-Франківського коледжу!

З 29 серпня 2017 р. розпочинається поселення в студентські гуртожитки:

29 серпня - гуртожиток № 4 

30 серпня - гуртожитки № 2  та № 5.

Список зарахованих за державним замовленням вступників на ОКР молодшого спеціаліста на основі базової загальної середньої освіти

Відповідно до рішення Приймальної комісії Івано-Франківського коледжу ДВНЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника" (протокол № 5 від 31.07.2017) наказом ректора № 431 від 31.07.2017 зараховано до складу студентів на місця державного замовлення на ОКР молодшого спеціаліста на основі базової загальної середньої освіти вступників, що виконали вимоги до зарахування.

До уваги абітурієнтів-2017! Орієнтовний обсяг прийому за державним замовленням

Орієнтовний розподіл обсягів прийому за державним замовленням на денну форму навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста на 2017 рік 

Сторінки