Спеціальності

Дошкільна освіта

Дошкільна освіта – спеціальність, важливість якої вже усвідомлена суспільством, вона не просто перспективна, а й стратегічно необхідна. Студенти, які отримають фах із дошкільної освіти, можуть бути впевнені в тому, що завжди матимуть місце роботи, повагу людей і любов дітей.

Щорічно потреба в закладах дошкільної освіти та професійних вихователях дітей дошкільного віку зростає. Відкривається багато дитячих садочків як державного, так і приватного типу.

Сучасні батьки зацікавлені в підготовці своїх дітей до життя і довіряють їхній розвиток професіоналам. 

Вихователь дошкільного закладу, крім таланту і особистого досвіду, повинен мати якісну теоретичну педагогічну освіту, яку можна здобути в нашому коледжі на Відділенні дошкільної освіти.

 

Дизайн

Початкова освіта

  

Право

Юридичне відділення Івано-Франківського коледжу бере свій початок ще з 1998 року, з часу створення в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника Юридичного коледжу, який у 2014 році був трансформований в юридичне відділення великого університетського коледжу.

Щороку ми випускали близько 60-ти, а останніми роками 40 дипломованих юристів – молодших спеціалістів. Природно, що професія юриста передбачає необхідність продовження навчання після закінчення коледжу і здобуття наступного освітнього рівня бакалавра, а далі – магістра. 

Навчальні аудиторії юридичного відділення розміщені за адресою вул. Шевченка, 44а, в старому корпусі Юридичного інституту. Це дає можливість спільно використовувати навчальну базу університету, що є необхідним для забезпечення належного рівня навчального процесу при підготовці майбутніх правників. 

Крім навчальних занять студенти цікаво і корисно проводять своє дозвілля. Наприклад, разом з кураторати проводять цікаві тематичні виховні заходи, влаштовують різноманітні конкурси, брейн-ринги, квести, спортивні і мистецькі заходи. Традиційним є і проведення щорічних наукових студентських конференцій.

Доброю рекламою нашого навчального закладу є відомі імена наших випускників, якими ми пишаємося і з якими підтримуємо добрі стосунки.

  

Прикладна математика

 

Завантажити буклет коледжу:

        сторінка 1                  сторінка 2

   

 

 

 

Українська