Патріотичне виховання студентської молоді

Українська

28 жовтня 2015 року в юридичному відділенні Івано-Франківського коледжу ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» відбувся тематичний виховний захід, присвячений вшануванню мужності, героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві. З цією метою було запрошено представників Цивільного Корпусу «АЗОВ» Сивачука Сергія та Дороніна Артура. Під час зустрічі військовослужбовці розповіли, як героїчно воюють українці, захищаючи Батьківщину і яке велике значення має підтримка мирного населення. Була проведена вступна розповідь про «АЗОВ», як рух, і про військову діяльність добровольчого полку «АЗОВ».

З ініціативи волонтерів Цивільного Корпусу студентам було представлено до перегляду фільм про бійців полку "У кожного свій фронт".

На презентації був присутній також боєць полку АЗОВ, учасник бойових дій з позивним «Мартел», який розповів багато захоплюючих та мотивуючих історій з власного досвіду.