17 листопада – Міжнародний день студента

Undefined

17 листопада – Міжнародний день студента. Хочемо ще раз привітати всіх студентів зі святом, побажати міцнго здоров’я, веселих і цікавих пар, вдало зданих заліків і екзаменів, щоб кожен день був наповнений позитивними емоціями, бо студентські роки - це найяскравіший, відповідальний і водночас безтурботний період життя. 

З нагоди цього свята в коледжі  пройшов конкурс «Моя професія найкраща». В ньому взяли участь студенти 1 курсу  спеціальностей «Початкова освіта», «Дошкільна освіта», «Дизайн» та «Прикладна математика».

Кожна група, безумовно, приклала зусиль і знайшла власний підхід, щоб якнайкраще представити свою професію, адже це справді покликання душі і серця. Глядачі змогли побачити вчительську нараду, перший урок, послухати поезію «Перша вчителька» та пісню «Все буде добре» у виконанні груп спеціальності «Початкова освіта», виставку картин від  дизайнерів, побувати в дитячому садку зі студентами спеціальності «Дошкільна освіта» та побачили танцювальний номер від юних математиків.

Також, першокурсники отримали відеопривітання від студентів другого курсу. Відео неймовірно позитивне, другокурсники підійшли до нього з фантазією і  заклали віру в те, що все не так страшно, як нам здається, і що ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!!!

Падготували студенти групи ПО-12 Когут Вікторія, Яблінчук Марія.