БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «ТВОРИМО ДОБРО СВОЇМИ РУКАМИ»

Undefined

Під гаслом доброти, людяності, милосердя 13 грудня 2016 року у ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені В.Стефаника» відбулася благодійна акція «Творимо добро своїми руками», організована кандидатом педагогічних наук, доцентом Оксаною Цюняк та третьокурсниками Івано-Франківського коледжу. 

Благодійна акція проходить уже втретє. Як зазначила Оксана Цюняк: «Обов’язок кожного із нас, допомогти тому, хто потребує допомоги, особливо в такий складний час. Благодійність перетворюється у стиль життя, який дозволяє почувати себе Людиною. Ми – творці добра на землі». Студенти напряму підготовки «Початкова освіта» (групи ПО-31, ПО-32,  ПО-33, ПО-34, ПО-35) представили роботи виготовлені власноруч на заняттях з дисципліни «Методика трудового навчання з практикумом»: вишиті картини, ікони, м’які іграшки із ниток, а також солодощі, торти, тістечка тощо. 

Активними у організації акції були студенти: Стасіцька Мар’яна,  Лаб'юк Василь, Гаврищук Віталія, Дутчак Сніжана, Димкар Мар'яна, Демко Тетяна, Лопатко Оксана, Бараник Уляна, Юркевич Мар'яна, Лотоцька Антоніна, Цимбаліста Руслана, Шиндирівська Марія, Скринник Наталія, Фрищин Віра, Дяків Мар'яна, Семків Мар'яна. Щирі посмішки третьокурсників, їхня активність, бажання допомогти є переконливим доказом того, що милосердя і доброта – основа людського життя.

Директор Івано-Франківського коледжу Москаленко Ю.М. висловив вдячність студентам за організацію акції та вручив подяки.

На акцію завітали студенти та викладачі Івано-Франківського коледжу, педагогічного факультету, працівники університету та представники засобів масової інформації. 

До доброї справи долучився і Студенстький сенат Івано-Франківського коледжу на чолі з сенатором - Ангеліною Негрич. Напередодні студенти організували благодійний ярмарок «Миколаєві дарунки». 

Зібрані кошти організатори акції передадуть на лікування Марічці Троян-Мосорі з м. Рогатин. У ці дні ми всі сповнені очікування новорічних свят і радості. У той же час у домівку сім’ї Троян-Мосора з Рогатина – постукала несподівана біда – донечці Марії діагностували онкохворобу. У неї – гостра лімфобластналейкемія, яка потребує дороговартісного лікування.

Ця чудова дівчинка зі світлою душею навчається у 4-Акласі Рогатинської ЗОШ №2 та, як усі дітки, мріє про свято Миколая. Цьогоріч вона чекає від нього найголовнішого подарунка – здоров’я. 

Щиро дякуємо УСІМ, хто долучився до благодійної акції "Творимо добро своїми руками". Адже благодійність дає можливість людині дивитися на світ через призму позитиву та добра. Хай кожен наш з Вами день не буде прожитим намарно, а наповниться добрими звершеннями.

 

«Тож, люди на Землі,
Спішіть добро творити,
Щоб нам не згинути у морі зла,
Щоб кожен міг серед краси прожити
У царстві справедливості й добра».