Cвято краси і грації «Міс-першокурсниця 2017»

Undefined

14 лютого  в Івано-Франківському коледжі ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» пройшло феєричне свято краси і грації «Міс-першокурсниця 2017»

У конкурсі взяли участь 11 неймовірно красивих дівчат. Під час першого дефіле конкурсантки всім доказали, що ВИШИВАНКА - це стильно, після чого кожна учасниця представила себе.

Друге дефіле було присвячене  Дню Святого Валентина. Наші красуні, вийшовши  у маленьких чорних сукнях, заставили весь зал аплодувати. Наступний конкурс – інтелектуальний. Дівчатам довелось давати відповіді на цікаві запитання…Наприклад: Що таке любов? Що ви цінуєте у стосунках? Чи вірите у любов з першого погляду? Як ви ставитись до поцілунку на першому побаченні?

Найскладнішим етапом для учасниць став творчий конкурс, у якому вони показали всі свої вміння, захоплення і таланти. Дівчата змусили глядачів плакати від радості, але і не обійшлося без смутку в очах, коли учасниці, декламуючи  авторські вірші, торкалися душі кожного глядача проникливою поезією. Незабутнім був останній вихід!!! Конкурсантки з’явились на сцені у розкішних вечірніх сукнях і цим  ще раз підтвердили, що вони всі варті перемоги. Але це ж конкурс, тому суддям і глядачам довелося зробити вибір.

Головною інтригою вечора було нагородження. Першу стрічку отримала «Міс глядацьких симпатій», якою стала учасниця під номером 11 – Вікторія  Музика. Цій дівчині вдалося привернути увагу  глядачів своєю відвертістю, щирістю, елегантністю і силою голосу.

Інші титули розташувалися наступним чином: «Міс вишуканість» - Сніжана Гошій; «Міс усмішка» - Діана Баюрак; «Міс талант» - Людмила Щурик; «Міс ніжність»  - Карина Аркуша; «Міс грація» - Ірина Зозук; «Міс романтичність» - Анастасія Гулька; «Міс привабливість» - Ольга Лукасевич; «Міс артистичність» - Роксолана Григорків; «Міс чарівність» - Діана Михайлюк .

Корону і звання «Міс-першокурсниця 2017» здобула студентка групи ПО-14, учасниця під номером  3 – Вікторія Козак. Дівчина вразила своєю неповторністю, чарівністю,запальними танцями і мистецтвом розпису картин.