Красива казка про шалене кохання!!!

Undefined

16 лютого студенти Івано-Франківського коледжу ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» переглянули виставу «Ніч перед Різдвом» Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Івана Франка. 

Сучасна комедія на основі класичного твору Миколи Гоголя  з музикою композитора Івана Небесного. «Ніч перед Різдвом» — перша робота тернопільського режисера В’ячеслава Жили в Івано-Франківському театрі. Автор характеризує свою виставу як виставу про кохання. Усі герої закохані одне в одного, всіма їх вчинками керує кохання.

Шлях до серця шикарної дівчини лежить через… шикарне, бажано царське, взуття. Класні черевички, тим більше царські, — це завжди актуально. Коваль Вакула, який напередодні Різдва як раз було втратив від кохання рештки здорового глузду, вирішує у будь-який спосіб здобути рідкісні мешти та разом з ними крижане серце своєї Оксани. А, зважаючи на те, що дива у передріздвяну ніч – це нормальне атмосферне явище, а Вакула вже просто дістав усіх своєю шлюбною невгамовністю, йому радо допомагають усі, навіть Чорт. А коли в кінці виявиться, що справа і не в черевичках зовсім, ніхто, втім, про цю катавасію не шкодуватиме, адже ж які були пригоди.

Прощаючись із зимою, студенти ще раз поринули в Різдвяно-Новорічне диво!!!