Увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні

Undefined

З нагоди пам’ятного «Дня Героїв Небесної Сотні», що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні (встановлено указом Президента України Петра Порошенка від 11 лютого 2015 р.), в Івано-Франківському коледжі відбулась Година вшанування пам’яті Небесної Сотні «НА СТОРОЖІ ГІДНОСТІ», в якій взяли участь студенти спеціальностей «Правознавство», «Початкова освіта» та «Дошкільна освіта».

Саме з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України було організовано пам’ятний захід викладачами коледжу Галиною Бурдуланюк,Богданом Максимцем, Наталією Надурак, Роксоланою Павелко. Велику допомогу в організації заходу надали сенатор коледжу, студентка групи ПО-24 Ангеліна Негрич та студент групи ПМ-31 Роман Паньків.

Студенти коледжу проявили свої творчі здібності та таланти, натхненно декламуючи вірші, з щирим серцем виконуючи пісні Майдану та чудовий танець. З впевненістю можна сказати, що наша молодь є душею і совістю української нації, майбутнім за яке варто боротися.

Отож, БУДЬМО ДОСТОЙНИМИ НАШИХ ГЕРОЇВ!

СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА НАЦІЇ!