Співпраця між нашим навчальним закладом і програмою «Character International, Inc” (США, штат Техас)

Undefined

Хочемо прозвітувати про співпрацю між нашим навчальним закладом і програмою «Character International, Inc” (США, штат Техас). Нагадаємо, що ще з квітня 2015 року було укладено угоду про таку співпрацю у сфері освіти.

Програма передбачена на п’ять років. Її метою є проведення семінарів та тренінгів щодо формування характеру дитини. Заходи проводяться як для студентів, так і для викладачів.

Тренерами є викладачі: доктор психологічних наук Джон Д. Кук та сертифікований тренер, магістр психології Девід Ф. Глісон. 

Програма складається із чотирьох рівнів, кожному з яких присвячений окремий тренінг: «Виховання характеру дітей», «Спілкування з дітьми», «Конфлікти. Стратегії, способи виходу із конфліктних ситуацій», «Лідерство». Після прослухання кожного із тренінгів слухачі отримують відповідні сертифікати. Студенти та викладачі, котрі проходять усі чотири рівні навчання, отримають додатковий сертифікат тренера, який дозволяє проводити тренінг відповідної тематики.

З 13 по 17 березня 2017 р. уже вп'яте ми зустрічаємося із нашими заокеанськими друзями. За час співпраці 161 студент спеціальностей «Початкова освіта» та «Дошкільна освіта» і троє викладачів (Нестеренко Світлана Василівна, Максимчук Ганна Миколаївна, Цюняк Оксана Петрівна) пройшли усі чотири рівні навчання та отримали сертифікати тренерів. Два етапи навчання пройшло 109 студентів нашого коледжу та восьмеро викладачів, перший етап – 76 студентів.

На знак вдячності, директор коледжу, кандидат філософських наук, професор, спеціаліст вищої категорії Москаленко Юрій Михайлович вручив доктору психологічних наук Джону Д. Куку подяку від студентів та викладачів коледжу.

З метою забезпечення якості надання студентам знань із психології на базі коледжу створено Творчу лабораторію з вивчення та формування характеру дитини. Завідувачем лабораторії є кандидат педагогічних наук, психолог, спеціаліст вищої категорії Максимчук Ганна Миколаївна.

Студенти приємно вражені манерою навчання американських викладачів. Лекції проводяться англійською мовою. Для студентів, які вивчають іншу іноземну мову, працює перекладач Оля, яка передає не тільки зміст викладеного, а й емоції наших гостей. 

Заплановано проведення спільних конференцій для викладачів, обмін викладачами та студентами в межах програми дослідження.