Козацькі забави

Undefined

 

 Для студентів коледжу ДВНЗ «Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника» 07 березня 2017 року проводився фізкультурно-оздоровчий захід  «Козацькі забави».

Ідеєю заходу  був не лише фізичний розвиток наших студентів, але і прагнення прилучити їх до національних традицій та загальнолюдських цінностей козацької моралі. Адже культ здорового способу життя серед козацтва сприяв народженню та вихованню здорового покоління молоді.

У спортивному святі взяло участь 8 команд (ПО-25 – «Борці за волю», ПО22,23 – «Живчики», ПО-14 – «Патріоти», ДО-21,22 – «Чемпіони», ПО-24 – «Торнадо», ПО-12 – «220 вольт», ДО-11 – «Еліта», ДО-23 – «Форсаж»).  Студенти мали змогу поборотись у семи конкурсах: презентація команди; естафети: «Як козаки через річку переправлялись», «Втеча козака з полону»; «Голодний козак», «Хто кого перетанцює», «Майстерня художників» та перетягування канату. Цікаво було спостерігати за кожним етапом змагань, які були насичені позитивними емоціями та жагою здолати суперника. 

За результатами змагань перемогу здобула група ПО-25, які продемонстрували хороший командний дух та волю до перемоги. Друге місце посіла ПО-23, 22  та третє  ПО-14.  Переможці та призери були нагородженні грамотами командно та особисто.

 

 Підсумки всіх конкурсів:

 

Вітаємо переможців та призерів !!!