Успішний виступ команди дівчат з волейболу в обласній спартакіаді серед ВНЗ І-ІІ рівня акредитації

Undefined

Команда дівчат  Івано-Франківського коледжу ДВНЗ «Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника» успішно виступила у змаганнях з волейболу, що проходили в рамках  обласної спартакіаді серед ВНЗ І-ІІ рівня акредитації 16- 17 березня у стінах Івано-Франківського фінансово-комерційного коледжу імені Степана Граната.

У змаганнях визначали кращих з- поміж себе 10 команд. За підсумками жеребкування було створено дві групи. Наші дівчата потрапили до групи «Б», разом з такими  навчальними закладами:  Івано-Франківським коледжем технологій  та бізнесу,  коледжем  електронних приладів, а також Тлумацьким ЛНАУ та ІФФКК імені С. Граната.

Технічна поразка команди з Тлумача та перемога над командою ІФ КЕП (з рахунком 2:0) забезпечила входження нашої команди у наступний тур. На фінальному відрізку безкомпромісної боротьби, яка розгорілась на спортивному майданчику,  зустрілось 4 команди:  Івано-Франківського коледжу технологій та бізнесу,  Івано-Франківського медичного базового коледжу, Надвірнянського коледжу Національного транспортного університету та Івано-Франківського коледжу ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені В. Стефаника». Здобувши перемогу над МБК, з рахунком 2:0, наша команда отримала можливість піднятися на третю сходинку п’єдесталу пошани.

Склад команди:

1.Зорійчук Христина ПО-31;

2.Теремко Наталія ПО-43;

3.Дяків Ірина ПО-24;

4.Геник Марія Дз-32;

5.Лукач Іванна ДО-13;

6.Качорак Наталія ПО-25;

7.Кульчак Христина ПО-14;

8.Лаврук Оксана ПО-14;

9.Козак Вікторія ПО-14;

10. Юртин Емілія ПО-11;

11. Струк Христина ПО-25;

12. Коропецька Оксана ПО-24. 

Вітаємо команду та бажаємо подальших спортивних успіхів!!!