Івано-Франківський краєзнавчий музей

Undefined

Прикарпаття - либонь, найчарівніша місцина Західної України, земля, оповита древніми міфами й легендами, заколисана співом трембіт - справжня скарбниця старовинних звичаїв, обрядів, традицій, багатовікових культурних надбань бойків, лемків і гуцулів. Здається, що тут чи не кожна людина - митець, яскрава творча особистість. Найбільшим зібранням пам'яток з історії, етнографії і культури в цілому Прикарпатті є краєзнавчий музей у м. Івано-Франківську.

30 березня студенти групи   ПМ-21 та ПМ-22 разом із викладачами Скиданчук О. М. і Багрій М. А.  відвідали цей визначний науковий культурно-освітній заклад Прикарпаття. Розміщений він у найвеличнішій споруді міста – Ратуша.

Юні математики побували в експозиційних відділах: природи, історії, народного мистецтва, археології. У відділі природи вони ознайомились з біотичним різноманіттям Прикарпаття, у відділі історії – з колекцією археологічних пам’яток доби Київської Русі і Галицько-Волинської держави. Надзвичайно цікавими були  знахідки з розкопок Княжого Галича. Там була представлена багата колекція зброї та стародруків. У відділі народного мистецтва - речі народного побуту, одягу, вироби декоративно-ужиткового мистецтва. В експозиції музею також були представлені ікони ХVII-XIX ст.

Студенти коледжу отримали море хороших вражень і дізналися багато цікавого і нового про свій рідний край.