Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу з програмування імені професора П. Федорука

Undefined
20 травня 2017 року в університеті відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу з програмування імені професора Павла Федорука. Цей Конкурс – одна з наймасштабніших подій року у галузі освіти з інформаційних технологій та програмування в Україні. Цьогоріч учасниками конкурсу стали учні з багатьох областей. На конкурс було подано декілька сотень учнівських робіт, з яких було відібрано проекти, що відповідали усім вимогам регламенту конкурсу. За правилами близько тридцяти робіт було відібрано для фінального етапу, що проходив у вигляді очної конференції, де учасники конкурсу у відкритій дискусії представили та захистили свої проекти.
Членами журі виступили профільні науковці та професійні інженери-програмісти, що працюють у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника та провідних IT-компаніях. Конкурс проводився у декількох категоріях: «Веб-юніор», «Веб-майстер», «Програміст», «ІТ-спеціаліст». 
За результатами захисту проектів у номінації  «Веб-майстер»  2 місце здобув студент нашого коледжу Баліцький Олег (3 курс, спеціальність «Прикладна математика»).
 
Вітаємо Олега з блискучим виступом у Конкурсі та зичимо подальших успіхів в опануванні сучасних інформаційних технологій!