Вітаємо призера II етапу Всеукраїнської олімпіади з історії України

Undefined

24 травня 2017 року, на базі Івано-Франківського коледжу ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» відбувся II етап Всеукраїнської олімпіади з історії України серед студентів вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації, в якому взяли участь 28 навчальних закладів. У рамках олімпіади для викладачів, які прибули разом зі студентами, було організовано зустріч на тему Голодомору 1932–1933 років в Україні з Магрицькою Іриною Василівною, кандидатом філологічних наук, доцентом кафедри філології та перекладу Івано-Франківського національного університету нафти і газу, кавалером ордена княгині Ольги. Раніше вона працювала у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля (м. Луганськ), має статус внутрішньо переміщеної особи. Магрицька Ірина Василівна – автор книги «Врятована пам’ять. Голодомор 1932–1933 років на Луганщині: свідчення очевидців», автор ідеї та продюсер фільму «Закляття безпам’ятства (Голодомор на Луганщині)».

Івано-Франківський коледж в олімпіаді представляла студентка другого курсу спеціальності «Правознавство» Яворська Леся Богданівна, яка в підсумку здобула перше місце.

Щиро вітаємо переможця II етапу Всеукраїнської олімпіади з історії України Лесю Яворську, та її наставника – викладача Максимця Богдана Володимировича. Бажаємо подальших творчих досягнень та успіхів!!!