Брейн-ринг «Відкрий Європу»

Undefined

 

З 15 по 19 травня 2017 року в рамках проведення тижня циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки в Івано-Франківському коледжі відбулися тематичні заходи щодо відзначення Дня Європи в Україні. День Європи в Україні відзначають у третю суботу травня. Вперше заходи, присвячені цьому дню, проводилися в 2003 році. Відзначення цього дня – ще одна можливість для українців долучитися до європейських цінностей.

За участі Марчук Наталії Василівни, координатора Інформаційного Центру ЄС в м. Івано-Франківську, було проведено брейн-ринг «Відкрий Європу». Цікаво й емоційно відбувалася інтелектуальна гра між студентами спеціальностей «Початкова освіта», «Дошкільна освіта», «Дизайн», «Прикладна математика», «Правознавство». Девізом цього заходу стало гасло Європейського Союзу «Єдність у різноманітності». 

Учасники турніру сформували команди, кожна з яких гідно представляла свою спеціальність. Команди оригінально презентували домашні завдання, особливо напружено відбувалася «битва капітанів». Студенти мали змогу продемонструвати свої таланти, показати глибокі знання з історії, географії, правознавства, літератури, економічної теорії,  пізнавально провести свій час. Переможцями брейн-рингу «Відкрий Європу» стали студенти спеціальності «Правознавство», які були лідерами в усіх раундах і воля до перемоги котрих виявилася міцнішою. За результатами проведеної гри всі учасники були нагороджені пам’ятними подарунками Інформаційного Центру ЄС в м. Івано-Франківську.