Зустріч із володаркою Ґран-прі Міжнародного літературного конкурсу романів, кіносценаріїв, п'єс, пісенної лірики та творів для дітей "Коронація слова-2012"

Undefined

Студенти Івано-Франківського коледжу Прикарпатського університету давно знайомі із творчістю нашої краянки Ольги Слоньовської. А тепер на заняттях із літератури рідного краю  мали можливість познайомитися особисто з авторкою уподобаної всіма «Дівчинки на кулі». 

Ольга Володимирівна Слоньовська – українська поетеса, прозаїк, літературознавець, член Національної спілки письменників України, професор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня, літературною премією імені Бориса Нечерди за збірку віршів «Джоконда» (2006). Лауреат Івано-Франківської міської премії імені Івана Франка за книгу «Соната для коханого» (2003). Володарка Ґран-прі Міжнародного літературного конкурсу романів, кіносценаріїв, п'єс, пісенної лірики та творів для дітей "Коронація слова-2012" (за роман "Дівчинка на кулі"). Автор поетичних збірок «Гілочка глоду» (1986), «Ґердани» (1991), «Соната для коханого» (2002), «Це потрібно не мертвим. Це потрібно живим» (2003), «Джоконда» (2004), «Зимове яблуко» (2011), «Силуети яблунь і коханих» (2013). Творець  таких прозових полотен: «В Афганістані, в “чорнім тюльпані”...» (2010, 2011), «Дівчинка на кулі» (2012), «Упольоване покоління» (2017).

Для студентів нашого навчального закладу відбулася презентація роману-дилогії Ольги Слоньовської «Упольоване покоління», який є логічним продовженням книжки «Дівчинка на кулі». Тепер усі, хто навчається в нашому коледжі, мають змогу ознайомитися із продовженням життєвої історії Ольги  Понятовської.

Студенти коледжу вдячні Ользі Володимирівні за подаровані хвилини творчого спілкування та  можливість відчути мистецтво слова.  А також аторка подарувала бібліотеці коледжу такі книги: «В Афганістані, в “чорнім тюльпані”...», «Упольоване покоління», «Силуети яблунь і коханих». Щиро дякуємо, Ольго Володимирівно, за подарунок! Творчого Вам натхнення і доброї «погоди» для літератури!