Творчий конкурс "Юний інформатик - 2017"

Undefined

14 червня 2017 року з ініціативи дирекції Івано-Франківського коледжу ДВНЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника" й творчої групи вчителів інформатики м. Івано-Франківська (голова - Микицей С.М.) було проведено творчий конкурс «Юний інформатик 2017». Конкурс проводився з метою популяризації і поглиблення знань з інформатики, інформаційних та комп’ютерних технологій серед учнів, аналізу та запровадження сучасних прогресивних освітніх cвітових технологій в Україні, а також підвищення ефективності професійної орієнтації абітурієнтів.

Перед початком заходу перед учнями та їх вчителями виступили заступник директора Івано-Франківського коледжу Я.Я. Никорак, голова циклової комісії професійної та практичної підготовки (спеціальність «Прикладна математика») Гой Т.П., голова творчої групи вчителів інформатики С.М. Микицей.


Учасники конкурсу відвідали також навчальний центр GameHub-PNU, який створений у рамках Проекту GameHub - Співробітництво між університетами та підприємствами в сфері ігрової індустрії в Україні” програми Еразмус+. Там перед ними виступив заступник декана з міжнародних відносин факультету математики та інформатики В.О. Горєлов.

Всього в конкурсі взяли участь 40 учнів івано-франківської області. Проводився конкурс за шкільною програмою 8, 9-го класів у два етапи. На першому етапі конкурсанти виконували теоретичні тестові завдання, а на другому їм було запропоновано творче завдання – за взірцем зробити макет документа.

За підсумком двох етапів переможцями стали:

І місце Гродзіцький Владислав Михайлович (Долинська Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 6)

Демедюк Віталій Ігорович (Калуський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10-ліцей")

ІІ місце Пеца Дмитро Олександрович (Івано-Франківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5)

Гладун Осип Зеновійович (Долинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 6)

ІІІ місце Мердак Віталій Богданович (Залуквянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Іванни Блажкевич)

Малишевський Арсен Степанович (Івано-Франківська гімназія №2)

Від оргкомітету конкурсу переможці отримали грамоти. Усі отримали сертифікат учасника конкурсу.

Оргкомітет висловлює подяку вчителям, які підготували призерів – Тюшко Тетяні Іванівні (Долинська Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 6), Мельнику Борису Миколайовичу (Калуський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10-ліцей"), Дорошенко Ірині Іванівні (Івано-Франківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5), Мураві Марії Василівні (Залуквянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Іванни Блажкевич) та Мішагіній Олені Дмитрівні (Івано-Франківська гімназія №2).

Оргкомітет і журі конкурсу отримали задоволення від спілкування з учнями, розуміння того, що учасники – утаємничені обранці, розумні і талановиті, інтелектуальні й обдаровані, вміють цінувати знання. 

(Фотозвіт про захід можна переглянути за адресою https://goo.gl/photos/zGhNe4Ap7VvsqdWs7)