ЗВІТ

Undefined

Івано-Франківський коледж є важливою ланкою у структурі ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника». У 2016-2017 н.р. навчальний заклад брав активну участь в олімпіадах та спортивних заходах.

На виконання наказу Департаменту освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації від 06.03.2017 р. № 127 «Про проведення обласних олімпіад серед студентів коледжів у 2016-2017 н.р.» в Івано-Франківському коледжі ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» було проведено І етап предметних олімпіад серед студентів коледжу з хімії, біології, фізики, англійської мови, історії України, математики, інформатики. 

У першому етапі обласної олімпіади з англійської мови взяли участь 25 студентів, хімії – 31, біології – 29, фізики – 19, історії України – 47, математики – 30, інформатики – 55, української мови  – 34 .

Результати ІІ етапу олімпіад засвідчили високий рівень знань студентів, належну роботу викладачів у підготовці  до участі в олімпіадах. 

В обласній олімпіаді з хімії взяли участь студенти із 24 навчальних закладів. На цьому етапі олімпіади представником від нашого навчального закладу була студентка спеціальності «Прикладана математика» Стефанишин Роксолана, яка посіла почесне ІІ місце. Викладач − Петращук Оксана Петрівна.

В обласній олімпіаді з біології взяли участь студенти із 27 вищих навчальних закладів. Івано-Франківський коледж представила студентка спеціальності «Дошкільна освіта» Максимчук Марина, яка посіла ІІІ місце. Керівник – викладач коледжу Горблянська Ірина Юріївна.

В обласній олімпіаді з фізики взяли участь студенти із 25 навчальних закладів. Результати виконання запропонованих завдань засвідчили високий рівень знань з навчальної дисципліни. Студент коледжу спеціальності «Прикладна математика»  Іванишин Тарас посів V місце. Варто відзначити викладача коледжу Бойчук Володимиру Михайлівну, яка підготувала студента до участі в олімпіаді. 

В обласній олімпіаді з історії України, яка відбулася на базі Івано-Франківського коледжу ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», взяли участь студенти із 28 навчальних закладів. Блискучі знання продемонструвала студентка спеціальності «Правознавство» Яворська Леся, яка і виборола І місце. Викладач – Максимець Богдан Володимирович.

В обласній олімпіаді з української мови взяли участь студенти із 26 навчальних закладів. Студентка спеціальності «Правознавство» Яворська Леся посіла ІV місце. Викладач – Скиданчук Олена Михайлівна.

Варто зазначити, що студентка коледжу спеціальності «Початкова освіта» Капусняк Христина стала призером ІІ етапу VІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів педагогічних ВНЗ І-ІІ р.а. Західного регіону у 2016-2017 н.р. та посіла почесне І місце. Такий результат дав змогу спробувати свої сили на ІІІ етапі VІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів педагогічних ВНЗ І-ІІ р.а у 2016-2017 н.р., що проходив у м. Полтава. На цьому етапі взяли участь 34 студенти вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації з усіх регіонів України (крім Луганської, Донецької областей та Автономної Республіки Крим), серед яких  12 студентів педагогічних училищ та коледжів – переможці  ІІ (обласного) етапу. Студентка нашого коледжу посіла VI місце.

Підсумовуючи результати олімпіад з англійської мови, хімії, біології, фізики, історії України, української мови, можна зробити висновок, що викладачі навчального закладу на належному рівні забезпечують засвоєння знань, систематично здійснюють підготовку обдарованих студентів до участі в олімпіадах, підвищують свій професійний рівень, оскільки студенти, яких вони навчають, успішно виконали завдання підвищеного рівня складності.

Відповідно до наказу   Департаменту освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації № 567 від 26.10.2016 року на базі Івано-Франківського коледжу було проведено І етап VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. У ІІ етапі Конкурсу студентка коледжу посіла почесне І місце та спробувала свої сили у ІІІ етапі (викладач – Горецька Ольга Петрівна).

Відповідно до наказу   Департаменту освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації № 623 від 16.11.2016 року на базі коледжу відбувся І етап XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У І етапі Конкурсу взяли участь 32 студенти. На ІІ етапі Конкурсу студенти нашого навчального закладу посіли наступні місця: Капусняк Христина – І місце (викладач Івасів Ярослава Іванівна), Когут Вікторія – ІІ місце (викладач – Полякова Тетяна Вікторівна), Кобинець Віта – ІІІ місце  (викладач Івасів Ярослава Іванівна).

Відповідно до вищезазначеного переможці, призери ІІ та ІІІ етапів предметних олімпіад, викладачі коледжу нагороджені грамотами Департаменту освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації, дипломами та подяками. 

Слід відзначити спортивні досягнення студентів коледжу:

1. ІІІ місце (командне) – обласна спартакіада серед ВНЗ І-ІІ рівня акредитації з волейболу (дівчата);

2. ІІ місце (командне) – обласна спартакіада серед ВНЗ І-ІІ рівня акредитації з міні-футболу (дівчата);

3. ІІ місце (командне) – обласна спартакіада серед ВНЗ І-ІІ рівня акредитації з легкоатлетичного кросу;

4. Фіналісти чемпіонату Івано-Франківської студентської баскетбольної ліги серед жіночих команд сезону 2016-2017 н. р.;

5. Участь студентки коледжу у складі збірної університету з легкої атлетики, яка посіла перше місце в естафеті 4х100м, друге місце на дистанції 100 та 200 м. У підсумку всіх видів команда посіла перше місце;

6. Зайняте І місце студенткою коледжу з легкої атлетики в особистому заліку (стрибки у довжину) на Всеукраїнських змаганнях «Прикарпатська зима”.

7. Брали участь:

- у всіх видах обласної спартакіади серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації (настільний теніс, баскетбол, волейбол, міні-футбол, легка атлетика та легкоатлетичний крос);

- у зимовому чемпіонаті області з легкої атлетики;

- у товариських зустрічах із командами ВНЗ І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації з міні-футболу (дівчата та юнаки) та волейболу (дівчата).

Коледж продовжує роботу щодо підвищення іміджу університету, що, безперечно, впливає на профорієнтацію та популяризацію навчального закладу. Інформація про коледж розміщена на офіційному сайті та у соціальних мережах.