Похід на гору Сивуля з нагоди Дня Конституції України

Undefined

 

 

Літо студента розпочинається далеко не першого червня, як у школярів. На них чекає ще маса тяжкої праці та недоспаних ночей. Жарти-жартами, а з приходом канікул не варто забувати про активний корисний відпочинок.

З нагоди святкування Дня Конституції України студенти першого – четвертого курсів Івано-Франківського коледжу ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» спеціальностей «Правознавство», «Початкова освіта», «Дизайн», «Дошкільна освіта» та викладачі Максимець Богдан Володимирович, Савчин Наталія В’ячеславівна, Довгий Олег Ярославович здійснили похід на гору Сивуля – найвищу вершину гірського масиву Ґорґани Українських Карпат. 

У горах панує особлива атмосфера! Навкруги тебе оточують невимовної краси краєвиди. Високі міцні дерева перешіптуються між собою, передаючи останні гірські новини; грайливий вітрець ніби бавиться густими гілками – так і хоче, щоб вони зіткнулися між собою соковитим зеленим листям. А як же солодко чути спів холодної чистої річки: її шум хочеться слухати знову і знов, одночасно зайшовши босоніж та припавши спраглими вустами до кришталевої води, щоб повністю поглинути енергію Карпат. Йдучи горами, ніби потрапляєш у казку, написану якимось сивочолим вусатим дідусем, який щиро закоханий у красу природи. Він може годинами сидіти та замріяно розповідати пригоди та легенди, які придумали ще наші предки. 

У таких походах проявляється характер людини: вона, направду, стає щирою та відкритою. У горах ти починаєш розуміти, що, незважаючи на труднощі та перешкоди, справжній друг допоможе подолати тобі все: і стрімкі обриви, і тяжкі хребти, і швидкі норовливі потоки.

Не дивлячись на важкі ситуації та бар’єри, які спіткали групу, вершину Мала Сивуля (1815 м.) підкорено, а всі учасники походу успішно повернулися до рідних домівок, сповнені емоцій та неоднозначних відчуттів! 

Підготувала студентка групи ПР-12 

Анастасія Гуляй

Фотограф – студентка групи ПО-21

Василина Парцей