У здоровому тілі – здоровий дух

Undefined

Минулого тижня, 27 вересня, понад 150 студентів спеціальності «Дошкільна освіта» взяли участь у туристично-спортивному оздоровчому святі «День здоров’я». Так  майбутні вихователі дитячих навчальних закладів відсвяткували своє професійне свято Дня дошкілля. 

Захід відбувся на поляні біля с. Черніїва, програма його передбачала багато захоплюючих конкурсів, а саме: облаштування місця відпочинку, презентацію групи, розпалювання вогнища на швидкість, приготування їжі на вогні, оформлення екібани та стінгазети на тему «Рух – це життя», спортивні естафети, творчий виступ та інтелектуальну гру «Показуха». 

Кожна група мала можливість підготуватись заздалегідь і продемонструвати свої прикладні вміння, креативність, таланти та перш за все колективну діяльність. За кожне зайняте місце у конкурсі групи отримували бали й у підсумку всіх етапів визначились переможці та призери. На третю сходинку п’єдесталу піднялася група ДО-13, яка випередила ДО-11 після інтелектуальної гри «Показуха», друге місце посіла команда ДО-21 та беззаперечну перемогу отримала група ДО-23.