Презентація книги Володимира Присяжнюка «У середмісті моєї пам’яті»

Undefined

5 жовтня 2017 року у Івано-Франківській обласні бібліотеці імені І. Франка відбулася презентація книги Володимира Присяжнюка «У середмісті моєї пам’яті», на якій побували студенти групи ПО-35 Івано-Франківського коледжу ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені В. Стефаника» разом із куратором групи Оксаною Цюняк.

Володимир Присяжнюк належить до тих поетів, чия творчість вирізняється самобутньою авторською манерою, глибоким психологізмом та оригінальним поглядом на навколишній світ. «Поезія Володимира Присяжнюка – це правда душі, це те, що бере в полон і не відпускає, це те, що вчить нас ЛЮБИТИ, ЦІНУВАТИ, БЕРЕГТИ!».

З перших хвилин зустрічі усі присутні перенеслися у середмістя пам’яті В. Присяжнюка. Його поезія настільки глибока, душевна та справжня, що в рядках віршів кожен впізнавав себе. Поет ніжно описував почуття кохання, жіночі долі та улюблену пору року – осінь. Віршовані рядки звучали, немов музика, яку слухаєш із захопленням. «А й справді, ми не могли відірвати очей від поета та наслухатися тієї краси слів, поєднаних у дивовижні вірші, адже як же це прекрасно – слухати самого поета». Були й поезії, які торкалися найпотаємніших струн душі; поезії, через які очі наповнювалися слізьми; поезії, які настільки правдиві та життєві, ніби й справді написані саме про тебе. 

Твори поета наповнені добротою, впевненістю та оптимістичністю:

 

Забудемо власні невдачі,

Згадаєм минулі роки –

Життя принесе на удачу

Тих спогадів присмак терпкий.

В.Присяжнюк

 

Студенти отримали автограф та фото від автора, набралися нових світлих та щирих емоцій. Усі з нетерпінням очікують уже наступної збірки, щоб був ще один привід зустрітися з поетом. 

Підготувала студентка групи ПО-35

Наталія Мороз

 

Фотограф – студентка групи ПО-35

Лілія Ляцковська