Обласне методичне об’єднання викладачів іноземної мови (нім.)

Undefined

02 листопада 2017 року на базі Івано-Франківського коледжу ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів іноземної мови (нім.) ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. 

Робота методичного об’єднання розпочалася  з презентації Івано-Франківського коледжу. З вітальним словом до учасників засідання звернувся  директор коледжу, кандидат філософських наук, доцент Москаленко Юрій Михайлович, який розповів про історію коледжу, здобутки колективу та повсякденні проблеми. 

У ході засідання методичного об’єднання були розглянуті питання:

1.Ознайомлення членів методичного об’єднання з планом роботи на 2017-2018 н.р., можливими змінами до нормативних документів та навчально-методичним забезпеченням іноземної мови.

2.Нормативно-правова база та науково-методичне забезпечення викладання іноземної мови.

3.Підсумки апробації методичної розробки викладача Рогатинського державного аграрного коледжу Г.В. Приплоцької.

4.Проблема раціонального відбору текстового матеріалу при вивченні іноземної мови для мотивації студентів у навчальному процесі.

5.Розвиток творчих здібностей студентів на заняттях іноземної мови. Застосування креативних завдань.

6.Шляхи підвищення ефективності заняття та професійної майстерності викладача іноземної мови з демонстрацією майстер-класу. Відкрите семінарське заняття з навчальної дисципліни «Іноземна мова    (німецька)» провела викладач Івано-Франківського коледжу Лагойда-

Шиян З.М.

Чергове засідання обласного методичного об’єднання викладачів іноземної мови (нім.) пройшло у приємній та затишній атмосфері.